AKTUALITY

Po rozkliknutí článku najdete zápis z valné hromady společnosti Vinofrukt, a.s. za rok 2021.

Po rozkliknutí článku najdete výroční zprávu společnosti Vinofrukt, a.s. za rok 2020.

Představenstvo akciové společnosti Vinofrukt, a.s. svolává řádnou valnou hromadu, která se bude konat dne 18. června 2021 v 8.00 hodin v sídle spol. CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s. Více informací v přiloženém dokumentu níže.

Máte rádi přírodu? Chcete se stát součástí prestižní vinařské skupiny? Chcete, aby pro Vás byla práce koníčkem? Pokud ano, neváhejte a pracujte s námi.

Všem vinařům a vinohradníkům oznamujeme, že termín 14. ročníku soutěže v řezu révy vinné, které každoročně pořádají BS Vinařské potřeby, se uskuteční 23. února 2018 od 8 hodin, tentokrát v areálu naší firmy Vinofrukt, a.s. Dolní Dunajovice.

PIWI (pilzwiderstandsfähige) odrůdy jsou interspecifické odrůdy révy vinné, které se vyznačují odolností proti houbovým chorobám a jsou velmi úzce spojovány s ekologickým vinohradnictvím. Tyto odrůdy disponují odolností vůči významným chorobám révy vinné, mezi které řadíme plíseň révy vinné a padlí révové. Výsadbou těchto sazenic na Vaší vinici...

V pátek 10. února hostil areál CHÂTEAU VALTICE již 13. ročník Mistrovství v řezu révy vinné, kterou každoročně organizuje Svaz vinařů ČR. Okolo 80 soutěžících rozdělených do kategorií Elite a Junior dostalo za úkol během 15 minut co nejkvalitněji ostříhat 25 hlav. Komise složená z vinohradnických odborníků brala v potaz nejen rychlost a počet...